שירותי ניקיון

     

 להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 

 הדרך המושלמת לבחור שירותי ניקיון לעסקים

מעוניינים לדעת כיצד לממש בחירת שירותי ניקיון? במאמר זה אנו מספקים את כל מה שתצטרכו לדעת על מנת למצוא את החברה המושלמת. ניקיון בית העסק הנו אחת התמורות החשובות שתצטרכו להסדיר בו. עסק נקי הוא עסק מתפקד, חי וקיים, כזה שישרת אתכם בתור יזמיו וכמובן את הלקוחות על הצד הטוב ביותר. כיצד מומלץ להסדיר את השירות באופן מיטבי? להלן כל מה שתצטרכו לדעת.

התקשרות לטווח ארוך מסייעת בהשגת יעדי חיסכון נדרשים

חברה שמחתימה אתכם על חוזה ארוך טווח למעשה חוסכת לכם במחיר היומי, השבועי והחודשי. צריכת שירות עבור תקופות אלה בלבד תעלה מחיר יקר יותר ולכן טוב לשלם עכשיו את המחיר המלא על תקופה ארוכה (שנה לפחות) מאשר למצוא את עצמכם מוציאים הון עתק כל שבוע או חודש על השירות מחדש. בנוסף, זה יקל עליכם להתקשר עם הנהלת החברה, שאנשיה לא יצטרכו להזכיר לכם בכל פעם מחדש שעליכם לחדש את המנוי.

התבססות על עבודה טכנולוגית מקנה לכם יתרון

עבודה טכנולוגית – פירושה עבודה עם מכשור טכנולוגי לניקיון חללים גדולים, מכונת שטיפה בלחץ, מכונת פוליש, קרון ניקיון נהוג על ידי נהג, וכד'. שימוש במכשירים אלה עושה חיל עבורכם כי הוא מקצר את זמני הניקיון ומביא את עובדי החברה בתוך זמן קצר להגיש לכם את המתחם העסקי כשהוא נקי ומוכן לשימוש מחדש.

התבססות על כוח אדם מצוות ומסונכרן

כוח אדם שעובד בצוותים ונכון לשרת אתכם במהירות שיא על בסיס תאימות בין אנשיו מספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להגיע לניקיון מהיר בכל סשן ניקיון. רעיון העבודה בצוות אקוטי יותר ככל שמדובר על מתחם עסקי יותר גדול. במתחמי ענק, נהוג לחלק את חברת הניקיון למספר צוותי עבודה שיתואמו ביניהם. תאימות כזו, בשילוב עם מכשור חשמלי לניקיון עסקים, מביא כל מתחם להיות נקי בפרקי זמן קצרים שלא תאמינו שבכלל קיימים.

תמורות ניקיון מיוחדות

ניקיון חלונות מבחוץ, סנפלינג גלישה על הקירות החיצוניים הבוהים וכד' הם שירותים שלא ניתן לצרוך בכל חברה. חברה שמספקת אותם דואגת לניקיון כל שטח חיצוני שנראה מבעד לחלונכם ממרבצי אבק מה שמספק את הפיניש האחרון של הניקיון הכולל.