שירותי ניקיון למפעלים ומרכזים לוגיסטיים

     

 להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 שירותי ניקיון למפעלים ומרכזים לוגיסטיים

במפעל ובמחסן, הניקיון הוא מעל לכל. לכן, חשוב לבחור בחברה ייעודית שתיישם עבורכם את כל משימות הניקיון הייחודיות במבנה: ניקיון חלונות מגבוה, ניקיון מרצפות גם אם הן לא עשויות מקרמיקה, כולל שימור ותחזוקה בפוליש קריסטלי וליטוש שיש. טיפול בכל יתר תשתיות הריצוף באמצעות ניקיון יסודי מהיר המבוסס על מכונות שטיפה בלחץ וחלוקה חכמה לצוותי עבודה. טיפול בכל נושא חדרי ההנהלה, כולל הברקת שטיחים עד רמת גרגר האבק. ביצוע כל משימה אחרת הנדרשת בתחום הניקיון, כולל טיפול בחדרי שירות וייצור ללא פגיעה בתשתיות, תוך הותרת האתרים נקיים ברמה שלא הכרתם בעבר.

היתרונות שלכם בהתקשרות עם חברת שירותי ניקיון למפעלים ומרכזים לוגיסטיים

המפעל והמרכז הלוגיסטי אינו רק ייראה נקי אלא יהיה נקי בפועל. צוותי העבודה יעברו על כל אזורי הניקיון, גם במעברים צרים, גם בין מדפים, ואפילו מתחת לארונות סבלים שלא ניתן להזיז, ממש בחריצים עם הרצפה. אבק יוסר מכל מקום באמצעות מכשור ייעודי וכוח עבודה מיומן. השטיחים בחדרי ההנהלה ינוקו תוך שימוש במכונות הזרקה לשאיבת אבק ולאחר מכן על בסיס מקרצפות שטיחים להברקה הסופית. שירותי ניקיון למפעלים ומרכזים לוגיסטיים יספקו לכם את כל תמורות הניקיון הנדרשות.

התקשרו עם חברת ניקיון למפעל ולמחסן – והתוצאות לא יאחרו להגיע

שירותי ניקיון למפעלים ומרכזים לוגיסטיים הם ערובה לכך שהאווירה במתחם שלכם תשתנה ללא היכר. התחושה שיש אבק בפינות ובאזורים מרכזיים כבר לא תהיה עמכם. הניקיון, שיזכיר מבנה חדש שזה עתה נכנסתם לעבוד בו, פשוט יורגש בכל מקום. שיפור בתנאי התברואה והסניטציה יורגש ללא היכר.

אמון ניקיון – מנקים עבורכם את המפעלים והמרכזים הלוגיסטיים ברמה הגבוהה ביותר

בחברת ניקיון אמון ניקיון מספקים עבורכם שירותי ניקיון למפעלים ומרכזים לוגיסטיים. החברה עובדת על בסיס רישיון קבלן שירות ממשרד התמ"ת ותקנים מחמירים בהם היא עומדת ונדרשת למעבר מבחנים תקופתיים בתחום הניקיון בעטיים. החברה מספקת ללקוח היזמי את כל מה שהוא צריך כדי לחדש עבודה במתחם ולהסב הרגשה טובה לעובדיו ולאורחיו השונים. שירותי ניקיון למפעלים ומרכזים לוגיסטיים מבססים במקום שגרת עבודה חדשה שלא הייתה בעבר על בסיס פרוייקטי איכות בענף הניקיון.