שירותי ניקיון ייעודיים לעסקים ומפעלים

     

 להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 שירותי ניקיון ייעודיים לעסקים ומפעלים

בחירה בשירותי ניקיון עבור מבנה יזמי, מבית עסק משרדי ועד מפעל ייצור, היא הדבר הנכון ביותר עבורכם. שירותי ניקיון ייעודיים דואגים להסיר מסדר היום כל מפגע ניקיון, ולהעמיד לרשות היזם משימות ידועות למעטים, כמו ניקיון חלונות מבחוץ בקומה גבוהה, ניקיון מרצפות שלא עשויות מקרמיקה, אלא מאבן טבעית, ובנוסף – תחזוקה שוטפת באמצעות פוליש, ליטוש וסילר. לחברה ידע מקיף בתחום ניקיון השטיחים וקרצופם עד רמת גרגר האבק. החברה תיישם עבור הלקוח את כל התמורות באמצעות מכשירי ניקיון אלקטרוניים; מכונות שטיפה בלחץ שיפעלו על ידי צוותי עבודה מקצועיים ומיומנים שיעבדו בתיאום זה עם זה ויישמו את כל פרויקט הניקיון בפרקי זמן מהירים במיוחד.

היתרונות בבחירת שירותי ניקיון ייעודיים לעסקים ומפעלים

בית העסק שלכם לא רק ייראה נקי אלא יהיה נקי בפועל, יוסרו מפגעי תברואה וסניטציה ויועמדו לרשותכם חדרים נקיים ומבושמים היטב, תוך הורדה מסדר היום של כל מצבורי האבק, כולל אלו שנמצאו מתחת לארונות סבלים כבדים במיוחד. החברה מבצעת משימות ניקיון מגובה רם, באמצעות עובדים שעברו הכשרה בתחום, ניקיון חלונות מבחוץ באמצעות סנפלינג, ניקיון קירות זכוכית של חדרי שמש במשרדים, ועוד.

כל משימות הניקיון לעסק – בכפיפה אחת

כשאתם בוחרים בחברה אחת ייעודית לביצוע כל משימות הניקיון במבנה היזמי שלכם, אתם מבטיחים שירותי ניקיון ברמה שטרם חוויתם בעבר. הסרת כל מפגעי הלכלוך, מעבר יסודי על כל חדר בכל מקום במשרד ובמפעל ועזיבתו כשהוא נקי ומצוחצח והשלמת משימות הניקיון בכללותן – ברמות הגבוהות ביותר, תוך הסבת אווירה חדשה לחלוטין בחדרי העבודה השונים.

אמון ניקיון – כל הנדרש לניקיון העסק, המשרד והמפעל

בחברת אמון ניקיון מספקים להנהלת בית העסק את כל הנדרש בתחום הניקיון, התברואה והסניטציה. החברה עובדת על בסיס ממצאים במבנה, ומספקת את הנדרש על מנת להעמיד משרד, מפעל או כל מקום יזמי אחר – כשהוא נקי, מצוחצח ומוכן לעבודה מחודשת. באמצעות שירותי ניקיון ייעודיים לעסקים, גם אתם נהנים ממבנה שכיף לארח, להתארח ולעבוד בו ומבססים במקום שגרה חדשה של עבודה פורייה. אמון ניקיון היא קבלן שירות מורשה מטעם משרד התמ"ת, עם רישיון ייעודי, ועומדת במבחני תקינה מורכבים בתחום הניקיון.