שירות פוליש לבית ולעסק

     

 להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 כך מומלץ לבחור שירות פוליש לבית ולעסק

בכל משטח ריצוף, הפוליש מהווה את אחת המשימות החשובות. לא מדובר רק בניקיון הרצפה אלא בשימורה, שחזור החורים בה ולמעשה בתחזוקתה המלאה. כשאתם בוחרים שירות פוליש לבית ולעסק מאד חשוב לגשת לחברה שמתמצאת בכמה שיותר סוגי טיפולים ולוודא שהיא עושה עבודה יוצאת דופן בטיבה. במאמר שלפניכם מיד תדעו כיצד עושים זאת ומשכילים לבחור בשירות שיסייע לכם להגיע לרמת הפוליש הטובה ביותר למרצפות שלכם.

הכירו את סוגי המרצפות ובחרו את השירות בהתאם

בחיי המעשה, ברוב המבנים, יש 3 סוגי מרצפות בהם הטיפול נעשה באמצעות פוליש: אבן טבעית (או גרנוליט), קרמיקה וגרניט או משטחי יוקרה מ- PVC. האחרונים משמשים בדרך כלל למקום שרוקעים בו כמו סטודיו להתעמלות או למחול. את שלושתם חובה לתחזק עם פוליש. בעוד אשר עבור משטח גרניט וקרמיקה מתאים פוליש קריסטל בלבד, עבור משטח אבן טבעי יתאים טיפול פוליש הכולל שטיפה בלחץ מים חמים וממיסי שומנים, קרצוף והברקה קריסטלית ומריחת חומר איטום תואם. עבור משטח PVC יש לבצע פוליש וקס אנטי סטאטי.

מומלץ לבחור בחברה המתחזקת גם משטחי ריצוף מיוחדים: דקים חיצוניים, שטיחי אריג, וכד'

משימות אלו, על אף שאינן מוגדרות פוליש בהחלט נעשות על ידי חברות פוליש לבית ולעסק. במסגרתן השטיח שלכם יעבור ניקוי יבש בשילוב קרצוף והזרקת מים בשאיבה והדקים שלכם יטופלו באמצעות חומרי ניקיון ייעודיים למשטחי עץ וסינתטיים. בבחרכם בחברה כזו אתם לא רק מסדירים פוליש לבית ולעסק אלא מטפלים בכל המרצפות הביתיות, בחצר שלכם ובבית העסק על ידי שירות אחד ויחיד.
 

מומלץ לבחור רק בחברה עם המלצות

חשוב לבדוק שבתחום כמו פוליש לבית ולעסק אתם בוחרים בחברה שמדורגת גבוה ומומלצת על ידי עיקרי הלקוחות. פוליש אינו שירות ניקיון סטנדרטי אלא השירות לשמירה על המרצפות שלכם לאורך זמן. שירות כזה לא ניתן להפקיד בידיים של כל חברת ניקיון אלא רק בחברות שמשתמשות במכשור מתקדם ועובדות עם תכשירי פוליש ייעודיים. חשוב מכך, מבצעות עבודה שהשביעה את רצון לקוחות העבר, אשר מזמינים את השירות פעמים נוספות. בחברה כזו אתם מבטיחים פוליש לבית ולעסק ברמה שתהיו מרוצים ממנה.
 
עשוי לעניין אתכם גם: ניקיון משרדים